EHITUS NANOTEHNOLOOGIAGA

Ehitustööstuses teame, et ehitusmaterjali ostmisel on teil suur valikuvõimalus. Kuid see, mida me pakume, on ainulaadne.

NANOARCi kõrgtehnoloogiliste nanolisanditega on teil ainulaadne võimalus kogeda ehitusmaterjalide täiustamisel nanotehnoloogia enneolematuid eeliseid.


NANOMATERJALIDE LIIGITUSED

Iga ehitussüsteemi tugevus seisneb selle ehitamiseks kasutatud materjalide kvaliteedis. Kõige olulisemad reaktsioonid materjalide vahel toimuvad aatomi skaalal. Mida lähemal on teie lahendusi pakkuvad materjalid sellele skaalale, seda tõhusamad nad on selliste probleemide lahendamisel nagu korrosioon, bakterite ja seente põhjustatud lagunemine, mikroskoopiline murd, nihketugevus jne.

Siin muutub nanotehnoloogia hädavajalikuks. Kuid mitte kõik nanomaterjalideks klassifitseeritud süsteemid ei ole soovitud funktsionaalsuse tagamiseks piisavalt tõhusad. Nanotehnoloogia maailmas on erinevaid nanomaterjalide klasse:


  • Nanoskaalade suurusega osakesed (palju suuremad kui 20 nm või 0,02 mikronit), mis erinevad vaid vähesel määral tavalistest materjalidest, kuid ei ole piisavalt väikesed, et hakata näitama märkimisväärset või suurt jõudlust uute ja/või ebatraditsiooniliste omaduste ja funktsionaalsusega.


  • Kvantmaterjalid (vähem kui 20 nm), mis avaldavad kvantmõjusid, s.t kõrge jõudluse ja ebatraditsiooniliste omadustega, ja siis on veel


  • Aatomi- või nanoarhitektuuriga materjalid (aatomivõrgustiku ümberstruktureerimine, et esile kutsuda kvantmõjusid ja kõrge jõudlus koos ainulaadse funktsionaalsusega, sõltumata osakeste suurusest).


Kvaantefektid on looduse poolt määratud tegurid, mis varieeruvad materjaliti, sõltuvalt moodustavate aatomite fundamentaalsest suurusest ja sellest, kuidas nad oma paigutuse kaudu kristallis (st aatomiarhitektuur) omavahel suhtlevad.

Kvaantefektid on nanotehnoloogia põhiolemus, pakkudes uusi ebatavalisi omadusi, mis eristavad selliseid nanomaterjale tavapärastest materjalidest. Need kvantefektid koos väikeste osakeste (tavaliselt < 20 nm) suurenenud pindalaga võimaldavad kasutada selliseid materjale väga väikestes kogustes, et parandada oluliselt ehitusmaterjalide toimivust, vastupidavust ja pikaajalisust, vähendades seega infrastruktuuri renoveerimise vajadust.


MEIE PAKKUMINE

NANOARCi ehitusosakond projekteerib, toodab ja tarnib sõltumatult aatomi- või nanoarhitektuuriga kvantmaterjale, mis suurendavad sujuvalt nende ehitusmaterjalide jõudlust, kui neid kasutatakse nanoaditiividena.

Nanolisandeid müüakse pulbrina, mida saab segada mis tahes olemasolevatesse ehitusmaterjalide süsteemidesse, nt tsementi (portlandtsement, GGBS, lendtuhk, pimss, metakaoliin ja muud savid), betooni, keraamika, tambitud maa, värvi ja muude süsteemide, näiteks puidu ja armeerimisvarraste kattematerjalide hulka.

Me püüame pidevalt laiendada oma toodangut, et toetada tööstusliku materjali jõudlust ja akadeemilisi uurimisülesandeid.


RKIIRE MAAILMALINE TARNIMINE

Meie kvantmaterjalide suur jõudlus väikese mahu juures muudab nende transpordi logistiliselt lihtsamaks, et neid saaks kiiresti toimetada ehitusplatsidele, kuhu vaja, kõikjal maailmas.

Kasutatavad kogused võivad olla nii väikesed kui mõnisada milligrammi või grammi kvantmaterjali iga tonni ehitusmaterjali kohta. Jah, nii väikesed. Nii et ehitusprojekt, mis nõuab 1000 tonni betooni, vajab ainult umbes 1 kg kvantmaterjali või vähem, sõltuvalt kasutusalast. Selliseid väikeseid koguseid saab saata kulleriga (soovi korral) 3-5 päeva jooksul kuni Uus-Meremaale.


Meie kvantmaterjalide ostmine, toimub eranditult meie kodulehel.